ING Bank Śląski sponsorem strategicznym Open Eyes Economy Summit

Po raz szósty ING Bank Śląski weźmie udział w Open Eyes Economy Summit, na którym, eksperci banku podzielą się wiedzą i doświadczeniem w wybranych tematach.
ING Open Eyes Economy Summit
ING Bank Śląski sponsorem strategicznym Open Eyes Economy Summit. Foto: ING

ING Bank Śląski potwierdził udział swoich przedstawicieli w tegorocznej edycji międzynarodowego kongresu ekonomii wartości Open Eyes Economy Summit. Eksperci banku podzielą się wiedzą w wybranych zagadnieniach.

Tegorocznym hasłem przewodnim Open Eyes Economy Summit jest “GeneRacje, mają swoje racje”, co zapowiada, że prócz tematów ekonomicznych, zostaną także poruszone kwestie związane z relacjami międzypokoleniowymi, a także poszukiwaniu tego, co je łączy, pomimo przekonania o konflikcie pokoleń.

Przedstawiciele ING Bank Śląski na Open Eyes Economy Summit

Z ING Banku w kongresie udział wezmą:

16 listopada

  • Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor HR godz: 12.30-13.30: Gdzie szukać źródeł różnorodności w organizacji i jak priorytetyzować jej wymiary?
  • Maciej Ogórkiewicz, Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa IT godz: 16.15-17.30: Digital trust – nowa waluta czy utopia?
  • Anna Golka, Dyrektor Departamentu Zarządzania Nieruchomościami i Obsługi Banku godz: 16.15-17.30: Całkiem nowa energia

17 listopada

  • Brunon Bartkiewicz, Prezes Zarządu ING Banku Śląskiego godz: 11.45-12.00: Biznesowe lekcje z COVID (wystąpienie indywidulane)

Kongres Open Eyes Economy Summit (OEES) to międzynarodowy szczyt ekonomiczny odbywający się w Krakowie od 2016 roku, w którym udział biorą eksperci ze świata nauki, ekonomii, kultury i polityki. Kongres poświęcony jest  ekonomii opartej na wartościach społecznych. Za inicjatywą stoją Jerzy Hausner i Mateusz Zmyślony.

W tym roku kongres odbędzie się w formule hybrydowej: zarówno w krakowskim Centrum Kongresowym ICE, jak i na specjalnej platformie streamingowej live.oees.pl

Swój udział i sponsoring zapowiedział w tym roku także Santander Bank Polska.

Poprzedni
popularność iko

Ponad 6 mln aktywnych aplikacji IKO Banku PKO

Następny
nbp moneta kryzys na granicy

NBP wyemituje monetę kolekcjonerską i banknot kolekcjonerski "obrona polskiej granicy"

Sprawdź także
Total
0
Share