About Us

The Business Post / Business Post Polska to medium powstałe z potrzeby przekazywania wiadomości biznesowych, finansowych i ekonomicznych w sposób przyjazny Czytelnikowi z jednoczesnym naciskiem na wysokiej jakości content, poparty rzetelnymi danymi. Chcemy, aby udostępniane przez nas informacje trafiały do szerokiej grupy odbiorców, jednak największy nacisk kładziemy na przedsiębiorców i kadrę zarządzającą.

W Business Post wiele uwagi poświęcamy także finansom osobistym (kredytom, pożyczkom, oszczędzaniu czy inwestycjom), tak abyś podejmował najlepsze decyzje finansowe. W tym celu powołaliśmy niezależny portal The Advisor, całkowicie pozbawiony wpływu instytucji finansowych i ich sztucznej propagandy napędzającej wyłącznie kieszenie bankierów, polityków czy pośredników.

Wierzymy w wolność słowa, która w aspekcie biznesu, pieniędzy czy nawet ekonomii, zawsze powinna być na pierwszym miejscu. To też sprawia, że wiele z naszych opinii, komentarzy czy tekstów publicystycznych może niekiedy zarówno szokować, jak i wywoływać skrajne emocje.