Mastercard Music – nowa platforma muzyczna od… wydawcy kart płatniczych

Mastercard Music
Mastercard Music – nowa platforma muzyczna / Foto: YouTube.com – Sobel – kanał artysty

Mastercard został pomysłodawcą nowego, zaskakującego przedsięwzięcia. Mowa o projekcie muzycznym Mastercard Music, który powstaje z zamiarem “łączenia Polaków poprzez piosenki”.

Mastercard Music Platforma muzyczna z ambitną misją

W ramach projektu Mastercard będzie pośredniczył we współpracy różnych artystów muzycznych: celem jest nagranie duetów wokalnych z udziałem dwóch mocno różniących się od siebie piosenkarzy. Powstał już utwór inaugurujący przedsięwzięcie.

AZN startuje z nowym portalem ogólnotematycznym The Post

Mowa o kawałku “Cześć, jak się masz?”, który został nagrany przez rapera Sobla oraz piosenkarkę i skrzypaczkę sanah. On jest jednym z najmłodszych artystów z diamentową płytą w swoim dorobku; ona otrzymała nagrodę Fryderyka za najlepszy album popowy roku (Królowa dram).

Sobel powiedział, że piosenka opowiada o “bolesnej miłości” i powinna “skłonić słuchaczy do refleksji”. Podczas gdy singel trafił na platformy streamingowe, promujący go teledysk dostępny jest na YouTubie. W tydzień po premierze klip zdobył prawie 10 mln wyświetleń i 260 tys. polubień.

Mastercard Music

Celem inicjatywy Mastercard Music jest odbudowanie wspólnoty wśród Polaków oraz jednoczenie ludzi za pośrednictwem muzyki. Kawałek “Cześć, jak się masz?” zapowiadany jest jako przedsmak przedsięwzięcia. W przyszłości mają zostać uruchomione koncerty na żywo, koncerty online oraz konkursy w social mediach.

Platforma Mastercard Music
Ruszyła Mastercard Music – platforma łącząca ludzi muzyką. Foto: materiały prasowe.

Użytkownicy kart Mastercard będą mieli też możliwość wzięcia udziału w spotkaniach ze swoimi idolami czy w zamkniętych imprezach.

W telewizji emitowane są już spoty reklamujące platformę Mastercard Music. Wkrótce spółka powinna ogłosić dalsze z zaplanowanych duetów, a w sieci ukażą się kolejne singlowe wydawnictwa.

Poprzedni
#jasnoofinansach

#JasnoOFinansach. Santander Consumer Bank z nową kampanią edukacyjną

Następny
ING ugody frankowicze

ING Bank Śląski idzie na ugody z frankowiczami. Ale nie tylko

Sprawdź także
Total
0
Share