Alior Bank wprowadza pożyczkę ze stałym oprocentowaniem

pożyczka stabilna alior bank
Pożyczka Stabilna w Alior Bank ma gwarantować niezmienność oprocentowania nawet przez 5 lat. Foto AZN: Unsplash.

“Pożyczka Stabilna” w Alior Bank — to produkt, dzięki któremu klienci instytucji mają mieć pewność wysokości miesięcznych rat nawet przez okres 5 lat.

Jak informuje bank w komunikacie – Środowisko niskich stóp procentowych utrzymuje się w Polsce już od długiego czasu. Jednak coraz częściej mówi się o możliwości ich podniesienia, co wśród niektórych klientów rodzi obawy przed wyższymi ratami i może być powodem rezygnacji z planowanych działań.

I to właśnie niepewność konsumentów względem zmiennego oprocentowania kredytów skłoniła bank do stworzenia produktu, który ma zagwarantować stałą wysokość raty pożyczki.

– Do naszej oferty wprowadziliśmy pożyczkę, która zapewni niezmienność rat i da szansę na spokojniejsze zarządzanie domowym budżetem – mówi Paweł Kapias, Dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez bank, stałe oprocentowanie pożyczki dotyczyć może nawet okresu 5 lat.

“Pożyczka Stabilna” Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) “Pożyczki Stabilnej” w Alior Bank wynosić ma 10,85%. Maksymalna kwota pożyczki wraz z kredytowanymi kosztami to 70 000 zł. Okres kredytowania: od 3 miesięcy do 5 lat. Wg. wstępnej kalkulacji na stronie banku pożyczając 5 tys. zł na okres 5 lat, rata (niezmienna) wynieść ma 105,94 zł.

Następny
#jasnoofinansach

#JasnoOFinansach. Santander Consumer Bank z nową kampanią edukacyjną

Sprawdź także
Total
0
Share