QUIZ kredyt hipoteczny: Sprawdź, czy jesteś gotowy na wieloletnie zobowiązanie

QUIZ kredyt hipoteczny
QUIZ kredyt hipoteczny. Sprawdź, czy jesteś gotów na wieloletnie zobowiązanie. Business Post foto: RODNAE Productions via Canva.

Rozważasz zaciągnięcie kredytu hipotecznego? Koniecznie wypełnij wcześniej nasz quiz kredytowy i sprawdź, czy jesteś gotowy do zawarcia umowy z bankiem.

Advertisement

QUIZ Kredyt hipoteczny – sprawdź się!

Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem zaciąganym nawet na kilkadziesiąt lat. Nie bez powodu banki dokładnie sprawdzają zdolność kredytową każdej zainteresowanej finansowaniem zakupu mieszkania czy domu osoby. Muszą się zabezpieczyć i mieć pewność, że kredyt hipoteczny będzie spłacany.

Nie inaczej powinno wyglądać to od strony samego kredytobiorcy, który zawierając z bankiem umowę, deklaruje, że przez wiele kolejnych lat będzie terminowo spłacał zaciągnięte zobowiązanie. Jak to zrobić? Jak przygotować się do kredytu hipotecznego? Co trzeba wcześniej wiedzieć? Wypełnij nasz quiz kredytowy i sprawdź, czy jesteś gotowy do kredytu hipotecznego.


Jak poszło?

Mamy nadzieję, że udało Ci się poprawnie odpowiedzieć na większość zamieszczonych w naszym quizie pytań. Jeśli Twój wynik był niższy niż 10, warto, abyś przed zaciągnięciem kredytu poprosił o pomoc eksperta kredytowego, który wskaże ewentualne ryzyka związane z zaciągnięciem tego zobowiązania.

Advertisement

QUIZ Kredyt hipoteczny powstał przy współpracy z: Poradnikiem finansowym The Adviser

More posts
The Post
Najnowsze
Home
The Advisor
Szukaj